Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Logi sisse
TEENUSED » Hooldusteenused

Hooldusteenused

Õhk-õhk soojuspumpade hooldus.

Kõik tehnilised aparatuurid vajavad perioodilist hooldust, et oleks tagatud just kõige raskemal ja vajalikumal hetkel tema täielik töökord ja Teie heaolu. Eriti oluline on see aga küttetehnika ja küttesüsteemide puhul.

Pakume alates 2008 aastast soojuspumpadele hooldusteenust, mille käigus kontrollib eriväljaõppe saanud hooldustehnik koos vajaliku aparatuuriga Teie soojuspumba tehnilist korrasolekut, mille käigus mõõdetakse üle soojuspumba hetke tehnilised parameetrid ning parandatakse leitud vead. Samuti kontrollitakse üle soojuspumba parameetrid ja seadistused, asukoht, kinnitused, asend/kalle, üldine seisukord ning antakse kohapeal uuemaid kasutus- ja säästunippe edaspidiseks küttehooajaks.

Lisadena õhufiltrite keemiline pesu ( vt fotot). Annab seadmele tehaseseaded-võimsused tagasi! Lisaks eemaldab õhust võimalikud allergeenid ning tagab tervislikuma sisseõhu ruumidesse.

2. Põrandakütte kontuuride läbipesu. Katelde läbipesu. Soovitame põrandaküttesüsteemide hooldust iga 3 -4 aasta järel. Vajalik eelkõige selleks, et süsteemi kuuluvad materjalid ja seadmed annaksid edasi neile tehasepoolt ette määratud soojusväljastuse. Kui seda ei tehta , siis aja möödudes on tulemus negatiivne ja oodatava kasu saamise asemel saadakse pigem kahju ( aina suurenevad küttearved ja ikka külmad eluruumid)

3. Küttekeha/katla hooldus. Soovitame teha iga aasta,- peale küttehooaja lõppu või ennem uue algust,-sügisel.

Küsi lisa konkreetse teenuse kohta!

Hooldusteenused

Hooldusteenused

Hooldusteenused

PARTNERID