Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Logi sisse
TEENUSED » Infopäevad

Infopäevad

14 ja 15 Mai 2019.a. korraldasid küttetehnika eriala inimesed ja müüjad tootetutvustuse ja koolituse päeva Pärnus.             Osalesid: Buderus Bosch Grupp, AT Termotehnika OÜ ja Küttering OÜ.

Tehti juttu erinevatest kütmise võimalustest. Anti asjalikke nõuandeid küttesüsteemide kasutamisel-säästunippe.Toodete omavahelised võrdlused. Näidati töös palju erinevaid kütteseadmeid. Korraldati erinevaid infotunde, kus oma ala spetsialistid rääkisid ning näitasid maasoojuspumba tööd ja installeerimist. Maakollektorite kaevamise ja paigaldamisega seotud nõuetest ja mõõtmisest. Samuti Õhk-õhk pumpade, Õhk-vesi pumpade ja päikeseküttesüsteeme käsitlusi.

Kohale oli toodud ka suur spetsiaalne esitluste auto, milles said kõik huvilised tutvuda Saksamaa suurtootja Buderus- Bosch tootevalikuga,- elusuuruses näidised kõikidest Eestis müüdavatest seadmetest.

Kõik kohaletulnud inimesed said oma küsimustele vastused ja lisaks boonusena palju küttevaldkonda puudutavaid asjalikke nõuandeid.

Lisaks said kohapeal meiega koostöölepingu sõlminud inimesed kingituse, kui selgus, et ostetud tootel kehtis ainult nendel päevadel kogunisti 25% lisaallahindlus.

Küttealast informatsiooni ja asjakohast konsultatsiooni anname endiselt telefoni teel, e-maili kaudu või tuleme ehitusobjektile kohale. Kui soovite enda vananenud küttesüsteemi täiustada, parendada või suisa uue ja kaasaegse täisautomaatse süsteemi vastu vahetada, siis oleme Teie jaoks nõu ja jõuga meeleldi abiks.

Vaata infot kontaktide alt!

Infopäevad

PARTNERID