Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Logi sisse
TEENUSED » Küttesüsteemide läbipesu/puhastamine

Küttesüsteemide läbipesu/puhastamine

Küttesüsteemide ja põrandakütte kontuuride/torude läbipesu.

Puhastust/pesu teostatakse looduslikult puhta ja igati ökoloogilise meetodiga. Sellise meetodiga teostuse eelis seisneb selles, et me ei kahjusta süsteemis olevaid kummitihendeid, plastosasid ega muid õhukesest metallist detaile. Pesuainena kasutatakse trassivett mis spetsiaalses seadmes eelnevalt töödeldakse,- gaseeritakse ning paisatakse kõrgsurve tsentrifugaalpesuri abil puhastatavasse detaili. Sellise meetodiga tekitatakse torusisene turbolentsus ja tekkivate minihüdrolöökide abil vabastatakse toru seintelt kogunenud mustus ja uhutakse veeseguga välja kogumispaakidesse.

Töö käigus avatakse küttesüsteemi veekollektori otsad, tühjendatakse süsteem vanast veest, puhastatakse süsteem/torustik, suletakse otsad, täidetakse süsteem uue puhta veega. Õhutatakse ning teostatakse survekontroll.

Peale teostust saab väita, et süsteem on endisest paremas seisukorras. Minimaliseeritud on torusüsteemi detailide lekkevõimalus. Saime lahti süsteemis olnud  suurest osast bakteritest, mudast, kalgist, sooladest ja lubjakivist. Ning taastatud on küttesüsteemi endine, st. kõrgem soojusväljastus.

Küsi lisa ja teeme Teile parima pakkumise!

Küttesüsteemide läbipesu/puhastamine

Küttesüsteemide läbipesu/puhastamine

PARTNERID